Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Severka Interaktivní plán dopravy   13:48
0,4 Komenského Interaktivní plán dopravy   13:49
0,9 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:50
1,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:51
2,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   13:53
3,6 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   13:55
4,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   13:56
5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   13:56
5,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   13:57
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   13:58
6,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   13:58
6,6 Těšínská Interaktivní plán dopravy   14:01
7 Opavská Interaktivní plán dopravy   14:02
7,4 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   14:03
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   14:05
8,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   14:06
9,2 Částkova Interaktivní plán dopravy   14:08
9,9 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   14:10
10,5 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   14:11
10,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:13
11,3 Vodárna Interaktivní plán dopravy   14:14
12 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   14:16
12,9 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   14:18
13,8 Šimerova Interaktivní plán dopravy   14:20
14,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   14:21
15,4 Bory Interaktivní plán dopravy   14:23
15,8 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   14:23
18,4 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   14:28
19,2 U Letiště Interaktivní plán dopravy   14:30
19,7 Vltava Interaktivní plán dopravy   14:31
20,2 Panasonic Interaktivní plán dopravy   14:32
21 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   14:33
22,1 Borská pole Interaktivní plán dopravy 14:35