Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   16:10
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:11
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:14
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   16:18
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:19
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:20
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:21
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:23
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:25
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:27
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:27
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:28
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   16:29
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   16:29
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   16:32
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:33
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:34
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:36
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:37
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:39
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:41
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:42
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:44
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:46
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:48
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:50
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:52
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:53
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   16:55
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:55
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   17:00
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   17:02
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   17:03
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   17:04
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   17:05
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 17:08