Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   12:49
0,6 U Astry Interaktivní plán dopravy   12:50
1,2 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   12:51
1,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   12:53
2,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   12:55
3,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   12:56
3,4 Slovany Interaktivní plán dopravy   12:58
3,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   12:59
4,6 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   13:01
5,5 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   13:03
6,4 Šimerova Interaktivní plán dopravy   13:05
7,1 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   13:07
8 Bory Interaktivní plán dopravy   13:09
8,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   13:09
11 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   13:14
11,8 U Letiště Interaktivní plán dopravy   13:16
12,3 Vltava Interaktivní plán dopravy   13:17
12,8 Panasonic Interaktivní plán dopravy   13:18
13,6 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   13:19
14,7 Borská pole Interaktivní plán dopravy 13:22