Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:29
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:30
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   16:31
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:32
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   16:34
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   16:35
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:38
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   16:40
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:42
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:43
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:45
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:46
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:48
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:51
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:52
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:53
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:56
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:57
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:59
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:00
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:02
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   17:03
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   17:05
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   17:05
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:06
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:07
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:08
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:09
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:11
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   17:13
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:15
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:16
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:18
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   17:19
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:21
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:24
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:28