Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Severka Interaktivní plán dopravy   13:18
0,4 Komenského Interaktivní plán dopravy   13:19
0,9 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:20
1,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:21
2,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   13:23
3,6 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   13:25
4,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   13:26
5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   13:26
5,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   13:27
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   13:28
6,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   13:28
6,6 Těšínská Interaktivní plán dopravy   13:31
7 Opavská Interaktivní plán dopravy   13:32
7,4 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   13:33
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   13:35
8,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   13:36
9,2 Částkova Interaktivní plán dopravy   13:38
9,9 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   13:40
10,5 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   13:41
10,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:43
11,3 Vodárna Interaktivní plán dopravy   13:45
12 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   13:47
12,9 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   13:49
13,8 Šimerova Interaktivní plán dopravy   13:51
14,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   13:53
15,4 Bory Interaktivní plán dopravy   13:55
15,8 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   13:55
18,4 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   14:00
19,2 U Letiště Interaktivní plán dopravy   14:02
19,7 Vltava Interaktivní plán dopravy   14:03
20,2 Panasonic Interaktivní plán dopravy   14:04
21 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   14:05
22,1 Borská pole Interaktivní plán dopravy 14:08