Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Severka Interaktivní plán dopravy   15:26
0,4 Komenského Interaktivní plán dopravy   15:27
0,9 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:28
1,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:29
2,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:31
3,6 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   15:33
4,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   15:35
5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   15:35
5,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   15:36
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   15:37
6,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   15:37
6,6 Těšínská Interaktivní plán dopravy   15:40
7 Opavská Interaktivní plán dopravy   15:41
7,4 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:42
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:44
8,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:45
9,2 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:47
9,9 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:49
10,5 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   15:50
10,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:52
11,3 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:54
12 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:56
12,9 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:58
13,8 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:00
14,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:02
15,4 Bory Interaktivní plán dopravy   16:04
15,8 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:04
18,4 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   16:09
19,2 U Letiště Interaktivní plán dopravy   16:11
19,7 Vltava Interaktivní plán dopravy   16:12
20,2 Panasonic Interaktivní plán dopravy   16:13
21 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:14
22,1 Borská pole Interaktivní plán dopravy 16:17