Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:44
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:45
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   16:46
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:47
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   16:49
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   16:50
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:53
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   16:55
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:57
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:58
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:00
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:01
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:03
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:06
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:07
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:08
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:11
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:12
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:14
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:15
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:17
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   17:18
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   17:20
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   17:20
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:21
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:22
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:23
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:24
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:26
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   17:28
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:30
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:31
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:33
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   17:34
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:36
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:39
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:43