Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   17:29
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   17:30
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   17:31
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   17:32
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   17:34
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   17:35
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   17:38
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   17:40
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:42
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   17:43
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:45
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:46
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:48
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:50
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:51
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:52
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:55
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:56
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:58
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:59
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   18:01
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   18:02
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   18:04
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   18:04
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   18:05
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   18:06
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   18:07
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   18:08
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   18:10
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   18:12
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   18:14
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   18:15
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   18:17
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   18:18
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   18:20
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   18:23
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 18:26