Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   21:31
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   21:32
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   21:34
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   21:37
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   21:38
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   21:39
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   21:40
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   21:42
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   21:43
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   21:44
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   21:45
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   21:45
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   21:46
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   21:46
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   21:49
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   21:50
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   21:51
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   21:53
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   21:54
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   21:55
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   21:57
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   21:58
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   22:00
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   22:01
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   22:03
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   22:05
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   22:07
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   22:08
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   22:10
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   22:10
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   22:15
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   22:17
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   22:18
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   22:19
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   22:20
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 22:22