Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   12:38
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   12:39
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   12:40
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   12:41
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   12:43
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   12:44
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   12:47
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   12:49
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   12:50
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   12:51
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   12:53
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   12:54
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   12:56
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   12:58
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   12:59
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   13:00
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   13:02
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   13:03
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   13:05
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   13:06
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   13:08
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   13:09
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   13:10
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   13:11
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   13:11
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   13:12
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   13:13
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   13:14
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   13:15
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   13:17
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:19
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:20
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   13:22
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   13:23
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   13:25
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   13:28
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 13:31