Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   13:24
2,2 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   13:27
2,7 Bory Interaktivní plán dopravy   13:29
3,6 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   13:30
4,3 Šimerova Interaktivní plán dopravy   13:31
5,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   13:33
5,9 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   13:34
6,8 Vodárna Interaktivní plán dopravy   13:36
7,4 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:38
7,7 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   13:39
8,3 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   13:40
8,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   13:42
9,5 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   13:43
10,1 U Astry Interaktivní plán dopravy   13:45
10,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   13:46
11,1 Opavská Interaktivní plán dopravy   13:48
11,6 Těšínská Interaktivní plán dopravy   13:49
12 Teplárna Interaktivní plán dopravy   13:50
12,5 Jatky Interaktivní plán dopravy   13:51
12,7 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   13:51
13,1 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   13:52
13,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   13:53
14,5 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   13:54
15,3 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   13:55
16,2 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   13:57
16,8 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:59
17,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:00
17,9 Komenského Interaktivní plán dopravy   14:02
18,3 Severka Interaktivní plán dopravy   14:03
18,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   14:05
19,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   14:08
20,8 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 14:11