Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:59
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:00
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   16:01
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:02
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   16:04
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   16:05
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:08
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   16:10
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:12
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:13
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:15
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:16
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:18
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:21
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:22
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:23
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:26
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:27
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:29
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:30
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:32
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   16:33
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   16:35
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   16:35
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:36
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:37
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:38
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:39
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:41
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   16:43
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:45
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:46
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:48
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   16:49
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:51
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:54
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:58