Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   20:15
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   20:16
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   20:18
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   20:22
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   20:23
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   20:24
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   20:25
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   20:27
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   20:28
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   20:29
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   20:30
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   20:30
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   20:31
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   20:31
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   20:34
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   20:35
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   20:36
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   20:38
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   20:39
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   20:40
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   20:42
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   20:43
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   20:45
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   20:46
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   20:48
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   20:50
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   20:52
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   20:53
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy 20:56  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;