Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:52
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:53
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   16:54
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:55
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   16:57
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   16:58
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   17:01
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   17:03
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:05
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   17:06
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:08
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:09
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:11
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:14
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:15
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:16
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:19
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:20
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:22
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:23
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:25
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   17:26
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   17:28
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   17:28
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:29
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:30
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:31
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:32
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:34
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   17:36
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:38
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:39
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:41
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   17:42
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:44
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:47
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:51