Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:49
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   15:50
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   15:51
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:52
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   15:54
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   15:55
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   15:58
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   16:00
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:02
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:03
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:05
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:06
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:08
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:11
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:12
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:13
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:16
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:17
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:19
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:20
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:22
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   16:23
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   16:25
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   16:25
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:26
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:27
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:28
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:29
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:31
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   16:33
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:35
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:36
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:38
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   16:39
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:41
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:44
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:48