Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   13:28
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   13:29
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   13:30
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   13:31
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   13:33
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   13:34
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   13:37
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   13:39
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   13:40
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   13:41
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   13:43
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   13:44
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   13:46
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:48
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   13:49
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   13:50
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   13:52
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   13:53
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   13:55
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   13:56
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   13:58
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   13:59
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   14:00
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   14:01
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   14:01
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   14:02
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:03
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   14:04
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   14:05
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   14:07
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   14:09
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:10
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   14:12
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   14:13
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   14:15
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   14:18
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 14:21