Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   14:19
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   14:20
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   14:22
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   14:26
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   14:27
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:28
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   14:29
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   14:31
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   14:33
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:34
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   14:34
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   14:35
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   14:36
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   14:36
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   14:39
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   14:40
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   14:41
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   14:43
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   14:44
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   14:46
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   14:48
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   14:49
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:51
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   14:52
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   14:54
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   14:56
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   14:58
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   14:59
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   15:01
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   15:01
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   15:06
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   15:08
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   15:09
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   15:10
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   15:11
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 15:14