Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:39
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   15:40
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   15:41
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:42
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   15:44
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   15:45
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   15:48
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   15:50
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   15:52
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   15:53
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:55
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:56
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:58
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:01
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:02
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:03
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:06
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:07
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:09
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:10
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:12
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   16:13
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   16:15
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   16:15
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:16
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:17
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:18
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:19
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:21
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   16:23
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:25
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:26
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:28
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   16:29
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:31
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:34
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:38