Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   19:45
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   19:46
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   19:48
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   19:52
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   19:53
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   19:54
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   19:55
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   19:57
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   19:58
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:59
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   20:00
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   20:00
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   20:01
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   20:01
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   20:04
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   20:05
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   20:06
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   20:08
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   20:09
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   20:10
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   20:12
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   20:13
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   20:15
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   20:16
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   20:18
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   20:20
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   20:22
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   20:23
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy 20:26  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;