Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   13:21
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   13:22
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   13:24
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   13:28
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   13:29
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:30
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:31
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   13:33
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   13:35
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   13:36
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   13:36
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   13:37
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   13:38
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   13:38
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   13:41
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   13:42
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   13:43
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   13:45
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   13:46
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   13:48
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   13:50
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   13:51
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:53
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   13:54
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   13:56
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   13:58
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   14:00
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   14:01
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   14:03
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   14:03
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   14:08
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   14:10
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   14:11
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   14:12
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   14:13
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 14:15