Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   15:55
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   15:56
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   15:59
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   16:03
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:04
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:05
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:06
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:08
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:10
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:12
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:12
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:13
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   16:14
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   16:14
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   16:17
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:18
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:19
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:21
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:22
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:24
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:26
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:27
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:29
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:31
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:33
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:35
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:37
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:39
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   16:41
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:41
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   16:46
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   16:48
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   16:49
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   16:50
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:51
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 16:54