Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   21:16
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   21:17
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   21:19
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   21:22
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   21:23
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   21:24
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   21:25
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   21:27
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   21:28
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   21:29
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   21:30
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   21:30
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   21:31
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   21:31
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   21:34
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   21:35
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   21:36
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   21:38
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   21:39
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   21:40
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   21:42
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   21:43
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   21:45
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   21:46
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   21:48
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   21:50
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   21:52
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   21:53
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   21:55
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   21:55
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   22:00
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   22:02
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   22:03
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   22:04
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   22:05
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 22:07