Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   13:01
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   13:02
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   13:04
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   13:08
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   13:09
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:10
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:11
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   13:13
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   13:15
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   13:16
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   13:16
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   13:17
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   13:18
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   13:18
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   13:21
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   13:22
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   13:23
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   13:25
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   13:26
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   13:28
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   13:30
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   13:31
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:33
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   13:35
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   13:37
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   13:39
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   13:41
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   13:43
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   13:45
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   13:45
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   13:50
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   13:52
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   13:53
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   13:54
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   13:55
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 13:58