Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   21:01
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   21:02
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   21:04
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   21:07
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   21:08
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   21:09
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   21:10
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   21:12
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   21:13
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   21:14
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   21:15
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   21:15
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   21:16
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   21:16
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   21:19
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   21:20
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   21:21
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   21:23
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   21:24
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   21:25
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   21:27
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   21:28
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   21:30
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   21:31
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   21:33
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   21:35
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   21:37
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   21:38
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   21:40
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   21:40
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   21:45
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   21:47
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   21:48
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   21:49
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   21:50
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 21:52