Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Severka Interaktivní plán dopravy   14:03
0,4 Komenského Interaktivní plán dopravy   14:04
0,9 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:05
1,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   14:06
2,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   14:08
3,6 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   14:10
4,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:11
5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   14:11
5,4 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   14:12
5,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   14:13
6,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   14:13
6,6 Těšínská Interaktivní plán dopravy   14:16
7 Opavská Interaktivní plán dopravy   14:17
7,4 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   14:18
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   14:20
8,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   14:21
9,2 Částkova Interaktivní plán dopravy   14:23
9,9 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   14:25
10,5 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   14:26
10,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:28
11,3 Vodárna Interaktivní plán dopravy   14:29
12 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   14:31
12,9 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   14:33
13,8 Šimerova Interaktivní plán dopravy   14:35
14,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   14:36
15,4 Bory Interaktivní plán dopravy   14:38
15,8 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   14:38
18,4 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   14:43
19,2 U Letiště Interaktivní plán dopravy   14:45
19,7 Vltava Interaktivní plán dopravy   14:46
20,2 Panasonic Interaktivní plán dopravy   14:47
21 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   14:48
22,1 Borská pole Interaktivní plán dopravy 14:50