Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:14
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   15:15
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   15:16
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:17
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   15:19
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   15:20
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   15:23
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   15:25
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   15:27
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   15:28
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:30
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:31
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:33
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:35
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   15:36
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:37
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:40
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:41
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:43
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:44
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   15:46
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   15:47
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   15:49
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   15:49
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   15:50
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   15:51
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   15:52
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   15:53
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:55
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   15:57
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:59
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:00
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:02
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   16:03
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:05
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:08
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:12