Detail spoje » Bus 30 NP A
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   16:34
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:35
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:37
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   16:41
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:42
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:43
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:44
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:46
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:48
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:49
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:49
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:50
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   16:51
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   16:51
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   16:54
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:55
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:56
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:58
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:59
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:01
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:03
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:04
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:06
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:07
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:09
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:11
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   17:13
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:14
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   17:16
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   17:16
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   17:21
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   17:23
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   17:24
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy 17:25  
INFO: jede jen do zastávky quot;Panasonicquot;