Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   13:45
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   13:46
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   13:47
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   13:48
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   13:50
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   13:51
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   13:54
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   13:56
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   13:57
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   13:58
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   14:00
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   14:01
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   14:03
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:05
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   14:06
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   14:07
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   14:09
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   14:10
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   14:12
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   14:13
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   14:15
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   14:16
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   14:17
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   14:18
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   14:18
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   14:19
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:20
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   14:21
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   14:22
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   14:24
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   14:26
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:27
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   14:29
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   14:30
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   14:32
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   14:35
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 14:38