Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:22
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:23
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   16:24
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:25
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   16:27
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   16:28
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:31
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   16:33
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:35
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:36
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:38
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:39
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:41
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:44
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:45
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:46
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:49
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:50
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:52
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:53
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:55
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   16:56
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   16:58
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   16:58
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:59
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:00
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:01
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:02
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:04
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   17:06
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:08
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:09
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:11
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   17:12
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:14
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:17
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:21