Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   13:49
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   13:50
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   13:52
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   13:56
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   13:57
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   13:58
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:59
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   14:01
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   14:03
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:04
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   14:04
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   14:05
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   14:06
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   14:06
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   14:09
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   14:10
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   14:11
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   14:13
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   14:14
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   14:16
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   14:18
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   14:19
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:21
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   14:22
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   14:24
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   14:26
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   14:28
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   14:29
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   14:31
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   14:31
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   14:36
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   14:38
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   14:39
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   14:40
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   14:41
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 14:43