Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   16:18
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:19
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:22
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   16:26
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:27
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:28
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:29
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:31
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:33
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:35
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:35
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:36
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   16:37
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   16:37
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   16:40
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:41
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:42
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:44
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:45
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:47
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:49
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:50
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:52
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:53
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:55
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:57
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:59
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:00
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   17:02
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   17:02
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   17:07
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   17:09
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   17:10
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   17:11
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   17:12
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 17:15