Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   6:10
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   6:11
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   6:12
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   6:13
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   6:14
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   6:15
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   6:16
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   6:18
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:21
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:23
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:24
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:25
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:28
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   6:30
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   6:31
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   6:32
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   6:33
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   6:34
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   6:36
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 6:41  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019