Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   11:01
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   11:02
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   11:03
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   11:04
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   11:05
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   11:06
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   11:07
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   11:09
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   11:12
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   11:14
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   11:15
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   11:16
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   11:19
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   11:21
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   11:22
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   11:23
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   11:24
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   11:25
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   11:27
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 11:32  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019