Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:29
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   4:30
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   4:31
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   4:32
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   4:33
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:34
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:36
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:37
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:38
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:40
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:43
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   4:45
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   4:46
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   4:47
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   4:48
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   4:49
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   4:50
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 4:51  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019