Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:03
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   5:04
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   5:05
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   5:06
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   5:07
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   5:08
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   5:09
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   5:11
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:14
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:16
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:17
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:18
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:21
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   5:23
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   5:24
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   5:25
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   5:26
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   5:27
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   5:29
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 5:34  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019