Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   11:08
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   11:09
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   11:10
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   11:11
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   11:12
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   11:13
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   11:14
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   11:16
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   11:19
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   11:21
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   11:22
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   11:23
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   11:26
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   11:28
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   11:29
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   11:30
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   11:31
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   11:32
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   11:34
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 11:39  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019