Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:18
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   5:19
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   5:20
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   5:21
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   5:22
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   5:23
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   5:24
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   5:26
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:29
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:31
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:32
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:33
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:36
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   5:38
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   5:39
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   5:40
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   5:41
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   5:42
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   5:44
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 5:49  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019