Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   11:23
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   11:24
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   11:25
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   11:26
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   11:27
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   11:28
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   11:29
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   11:31
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   11:34
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   11:36
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   11:37
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   11:38
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   11:41
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   11:43
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   11:44
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   11:45
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   11:46
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   11:47
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   11:49
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 11:54  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019