Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:26
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   5:27
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   5:28
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   5:29
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   5:30
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   5:31
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   5:32
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   5:34
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:37
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:39
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:40
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:41
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:44
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   5:46
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   5:47
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   5:48
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   5:49
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   5:50
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   5:52
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 5:57  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019