Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:33
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   5:34
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   5:35
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   5:36
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   5:37
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   5:38
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   5:39
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   5:41
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:44
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:46
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:47
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:48
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:51
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   5:53
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   5:54
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   5:55
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   5:56
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   5:57
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   5:59
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 6:04  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019