Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:41
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   5:42
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   5:43
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   5:44
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   5:45
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   5:46
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   5:47
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   5:49
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:52
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:54
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:55
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:56
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:59
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   6:01
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   6:02
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   6:03
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   6:04
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   6:05
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   6:07
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 6:12  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019