Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:48
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   5:49
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   5:50
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   5:51
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   5:52
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   5:53
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   5:54
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   5:56
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:59
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:01
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:02
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:03
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:06
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   6:08
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   6:09
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   6:10
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   6:11
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   6:12
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   6:14
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 6:19  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019