Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:15
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   4:16
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   4:17
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   4:18
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   4:19
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:20
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:22
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:23
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:24
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:26
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:29
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   4:31
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   4:32
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   4:33
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   4:34
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   4:35
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   4:36
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 4:37  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019