Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   4:48
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   4:49
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   4:50
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   4:51
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   4:52
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   4:53
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   4:54
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:55
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   4:58
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:59
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:00
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:01
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:04
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   5:06
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   5:07
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   5:08
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   5:09
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   5:10
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   5:11
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 5:15  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019