Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:23
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   4:24
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   4:25
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   4:26
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   4:27
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:28
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:30
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:31
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:32
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:34
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:37
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   4:39
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   4:40
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   4:41
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   4:42
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   4:43
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   4:44
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 4:45  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019