Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   4:57
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   4:58
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   4:59
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   5:00
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   5:01
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   5:02
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   5:03
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   5:04
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:07
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:08
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:09
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:10
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:13
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   5:15
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   5:16
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   5:17
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   5:18
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   5:19
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   5:20
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 5:24  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019