Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   6:02
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   6:03
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   6:04
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   6:05
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   6:06
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   6:07
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   6:08
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   6:10
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:13
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:15
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:16
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:17
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:20
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   6:22
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   6:23
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   6:24
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   6:25
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   6:26
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   6:28
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 6:33  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019