Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   10:53
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   10:54
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   10:55
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   10:56
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   10:57
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   10:58
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   10:59
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   11:01
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   11:04
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   11:06
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   11:07
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   11:08
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   11:11
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   11:13
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   11:14
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   11:15
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   11:16
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   11:17
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   11:19
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 11:24  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019