Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   11:29
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   11:30
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   11:31
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   11:32
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   11:33
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   11:34
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   11:35
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   11:38
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   11:39
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   11:40
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   11:42
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   11:44
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   11:46
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   11:47
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   11:48
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   11:49
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   11:50
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   11:51
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   11:52
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   11:53
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   11:54
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 11:56  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019