Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   22:36
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   22:37
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   22:38
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   22:39
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   22:40
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   22:41
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   22:42
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   22:44
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   22:45
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   22:46
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   22:50
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   22:52
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   22:53
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   22:54
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   22:55
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   22:56
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   22:57
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   22:58
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   22:59
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   23:00
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   23:01
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 23:02  



Verze JŘ: 14:49_6.9.2019